FOTOZOOM

28.02.05

Missky, misky, myšky a ostatní

Tak jsem po delší době opět potěšila své oko pohledem na ženskou krásu. Ne, nejsem homosexuálně zaměřená, ale proč bychom si to milé dámy nepřiznaly, že po sobě na ulici také koukáme. Lidé se rádi koukají na krásné věci, protože v nich vzbuzují krásné pocity. Prostě jsme tak byli stvoření a nic s tím nenaděláme. Takže i když souhlasím s tvrzením, že pěkná vizáž není všechno a hlavně záleží na té duševní kráse, také prohlašuji, že se ráda nechávám unášet tou vnější krásou.

[celý článek]

Zloděj spánku? Kofein!

Alespon tak nazval tuto drogu autor článku v National Geographic a tvrzení také vysvětluje. Příklad, pro který já osobně nemusím chodit daleko, je přímo v kanceláři, ve které pracuji. Když se musí dokončit nějaká práce, nejsnazší cestou je uvařit si kotel kafe a pracovat přes noc. Díky kofeinu mám vlastně živobytí, neboť jinak by asi ztěží vznikla funkce "večerní sekretářka". Když si večer zajdete do nějakého hudebního klubu, oblíbeným nápojem je energetický drink (který samozřejmě obsahuje kofein), aby tanečníci vydrželi co nejdéle na parketu.

[celý článek]

25.02.05

Otázka na víkend

Dáte si rádi kafe? Zkuste odpovědět na otázku a příští týden se o "droze" jménem kofein dozvíte více.

5++!

Rammstein, Praha a Ostrava

Tak jsem si zase užila pořádné muziky! Podruhé v rámci jednoho turné jsem byla na koncertě německé skupiny Rammstein, a to v Ostravě. Prvně to bylo na podzim v Praze, kdy jsem jako zázrakem den před koncertem dostala zadarmo lístek díky konexím své sestry. Jaká byla moje radost, když jsem se dozvěděla, že v únoru budou opět koncertovat, tentokráte na Moravě. S přítelem jsme neotáleli ani chvíli a dva měsíce předem zakoupili lístky, aby se neopakovalo podzimní zklamání z kompletního vyprodání.

[celý článek]

17.02.05

Moudro pro dnešek

I malí, pokud je podepře velikán, k úspěchu dorostou, byť pomalu a zticha.

Vodní kapka je slabá, neví kudy kam, smísí-li se však s mořem, nevysychá.

Novější články:

08.03.2005

03.03.2005

02.03.2005

01.03.2005

Starší články:

17.02.2005

14.02.2005

12.02.2005

11.02.2005