FOTOZOOM

Kalendář

< listopad 2004 >
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

26.11.04

Držet krok

Znáte ten pocit, kdy vás hřeje pomyšlení, že nějakou věc máte dobře zvládnutou? Že jste prostě dobří, protože jste dokázali něco, o čem jste si mysleli, že nezvládnete? Občas i já mám takový pocit, ale v mém případě si můžu být jistá, že vzápětí se přivalí něco či někdo, co mě dokonale vyvede z omylu.

[celý článek]

25.11.04

Moderní doba

Absolutní katastrofa, jak je člověk neschopnej bez moderních vychytávek. Dnešní generace pomalu ale jistě degeneruje, mně nevyjímaje. Bez nadsázky. V práci nám nejde druhý den internet a já začínám být mírně nervózní.

[celý článek]

24.11.04

Zastavit se na chvíli

Dnes poprvé jsem si uvědomila, jak dlouho mi trvá, než sním oběd. Normálně totiž stoluji nenormálně. To znamená, že při jídle buď koukám na televizi nebo čtu časopis nebo projíždím internet anebo si povídám s lidmi kolem.

[celý článek]

22.11.04

Den blbec

Všechno je špatně. Nic se mi nedaří. Nikdo mě nechápe. Štve mě moje neschopnost. Štvou mě lidi v dopravních prostředcích. Štvou mě kolegové v práci. Lidi jsou sobecký a pořád se jenom přetvařujou.

[celý článek]

19.11.04

Trubte na poplach!

Trubte na poplach! Tak přesně takový pocit jsem měla po přečtení editorialu Photolife. Vydavatel onoho časopisu se ujal velmi nelehké úlohy, a to srovnání digitální a klasické fotografie. Bohužel dospěl k podloženému názoru, že na barevném poli se již ujal vlády digitál.

[celý článek]

18.11.04

Něco málo o smrti

Dnes jsem vedla se svojí oblíbenou šéfovou Luckou (brzy se s ní na stránkách seznámíte) zajímavou debatu o smrti, respektive o způsobu pohřbívání. Uvědomila jsem si, jak moc se smrti bojíme a vytěsňujeme jí z našich životů.

[celý článek]

16.11.04

Zklamání

Teda jsem pěkně naštvaná a mám zkaženou náladu. Celý den byl super, člověk se těší na zítřejší volno, v práci byla pohoda a to je v podstatě ideální situace na to, aby přišlo "něco" co vám vše pokazí.

[celý článek]

15.11.04

Parkování

Nedá mi to, abych do deníku nezmínila dnešní zážitek, který mi na delší dobu určitě zůstane vryt do paměti. Jakožto hrdá majitelka krásné Hondy Prelude se snažím být ohleduplná k ostatním řidičům i chodcům, abych dobře reprezentovala nejen něžné pohlaví za volantem, ale hlavně majitele sprotovních vozů, kteří někdy opravdu jezdí jako prasata.

[celý článek]

13.11.04

Čtyři dohody

Včera večer jsem se koukala na televizi, a jakmile došlo na reklamy, musela jsem se smát. Vzpomněla jsem si totiž na výrok herce Jaroslava Duška z divadelního představení "Čtyři dohody".

[celý článek]

12.11.04

Darwinova teorie

Tak jsem zase jednou investovala a koupila si časopis National Geographic. Častokrát jsem jím v obchodech listovala, ale nikdy se mi nechtělo dávat stovku za pár článků. Nicméně tentokrát jsem neodolala díky velkému nadpisu: "Mýlil se Darwin?"

[celý článek]

11.11.04

Krása

Když se o ženě řekne, že je zajímavá, je to většinou taktní formulace faktu, že není krásná. Když se zeptáte lidí, co je lepší, jestli být krásný nebo zajímavý, většina žen bez zaváhání volí to první. Narozdíl od mužů, kteří preferují druhou možnost.

[celý článek]

10.11.04

Zima, zima

A zima je tady! Tedy ne podle kalendáře, ale podle počasí určitě. My pod smogovým poklopcem (rozuměj obyvatelé Prahy) to poznáme podle zasněžených aut, která k nám přijíždějí z okolních krajů.

[celý článek]

09.11.04

Uteč bacilům

Dneska mě opravdu pobavila paní doktorka z Centra cestovní medicíny, která mě očkovala proti klíšťové encefalitidě.

[celý článek]

05.11.04

Podzim

Podzim je tady se vším všudy. Rozhodně to poznám díky všudypřítomným vzdechům a naříkání lidí na ulicích či v mém okolí. Nemá snad každá věc dvě stránky?

[celý článek]

04.11.04

Můj milý deníčku

Tak jsem se ve třiceti letech rozhodla, že bych si mohla začít psát deník. Tedy, abych přiznala barvu, tak rozhodnutí psát si deníček bylo učiněno již několikrát.

[celý článek]