FOTOZOOM

Kalendář

< duben 2005 >
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

29.04.05

Táboráku pláplolej, ať žijou narozky!

A jsem zase o rok mladší!  Víte, já to mám obráceně. Čím více mi přibývají cifry v letopočtu, tím mladší se cítím být na duchu a tím lépe vypadám . Teda, alespoň to je můj dojem, a jestli je mylný, tak mě v něm prosím nechte alespoň sladce snít.

[celý článek]

27.04.05

110 jarních kilometrů

Moje nové kolo

Ano, půjčila jsem si a trochu upravila název turistické akce, kdy měl každý občan na jaře ujít sto kilometrů, aby se po zimě zlenivělé tělo dostalo do formy. Tak já tedy poslušně hlásím, že jsem plán splnila a překročila během dvou dnů - na kole . Koupili jsme si s partnerem nová kola. V mém případě se jednalo o první kolo (když nepočítám dětské v sedmi letech) a vzhledem k tomu, že partner doposud jezdil na kole po dědečkovi, či na vypůjčeném, byl to také jeho první pořádný bicykl.

[celý článek]

20.04.05

Jezte hodně čokolády, ať se vám zkazí zuby!

 MUF

příspěvek čtenáře Radka Stehlíka

Ne, tak toto vám opravdu nepřeji! Jestlipak si ale vzpomínáte, kdo pronesl tuto větu a jiné škádlivé výroky tohoto typu? Ano! Byl to onen legendární MUF z legendárního Studia kamarád!

[celý článek]

19.04.05

Physalis? Mnam!

Physalis

Když jsem tento název slyšela poprvé, myslela jsem si, že se jedná o nějaký druh nemoci. Měla jsem to slovo vytržené z kontextu a tak jsem to nechala plavat. Až dnes, když jsem u zeleninového stánku kupovala rajčata, na mne to slovo opět vyskočilo v podobě nenápadné cedulky u malého košíčku.

[celý článek]

11.04.05

Prima, Rossi, Gibernau a další šoky

Sete Gibernau

Tak jsem si zase jednou zvedla adrenalin! Poslední dobou mám šokové stavy na denním pořádku. Když vezmu v potaz již dříve zmíněný odtah mého autíka, tak další šok se odehrál v pátek večer, kdy jsem marně v programovém přehledu televize Prima hledala, v kolik hodin začíná v neděli první závod silničních motocyklů v tomto roce.

[celý článek]

07.04.05

Moudré rčení

» Jsi vznešený, či nízký - tím už dáno je ti, kterak se budeš mezi lidmi chovat.

Cožpak se musí včela učit hledat květy a husa do vody se ponořovat? «

06.04.05

To byl zase den!

Pro někoho byl dnešní den určitě nádherným, prosluněným, jarním dnem. Pro mě také - do jedné hodiny odpolední, kdy jsem zjistila, že mi kvůli čištění komunikací odtáhli auto! Takový vztek a nával emocí jsem už dlouho nezažila. Kdo zná lidi narozené ve znamení Býka, asi ví, o čem mluvím.

[celý článek]

05.04.05

Jakou cenu má lidský život?

Soudě podle konání dnešního světa, podle toho jak žijeme a přistupujeme sami k sobě, téměř žádnou. Vlastně, možná že ne. Třeba zesnulý papež. Když vezmeme v potaz počet truchlících na celé zeměkouli, dojdeme k závěru, že jeho život měl ryzí hodnotu.

[celý článek]

01.04.05

Bacil mě bacil

Bohužel, je to tak, ani mě se to nevyhnulo. Byla jsem skálopevně přesvědčená, že když cvičím, doplňuji vitamíny, piju rooibos, jsem psychicky v naprosté pohodě a stres se mi vyhýbá obloukem jako věřitel bance, že se mi obloukem vyhne i chřipka. Několik let jsem úspěšně odolávala a mudrcovsky jsem rozdávala rady všem churavým, kteří kolem mně lehali do postelí a sténali.

[celý článek]