FOTOZOOM

Kalendář

< květen 2005 >
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

25.05.05

Kouzlo proměny

Bravo paní Paroubková!

Sice jste mi pokazila kouzlo vtipu, který jsem nedávno umístila na svůj web, ale za tu přeměnu, kterou jste nám předvedla, se ani nezlobím.

Kdo by náhodou nevěděl, o čem tady mluvím, nechť se podívá na fotografie zveřejněné iDNESem.

[celý článek]

16.05.05

Hokej, motorky a pétanque

To byl ale sportovní víkend! Ještě teď jsem zadýchaná .

Ba ne, zase kecám. Sportovní víkend to byl, ale z větší části se jednalo o pasivní sportování. Na prvním místě byl samozřejmě světový šampionát v hokeji.

[celý článek]

13.05.05

Vtip na víkend

Sněhurka, Paleček a Quasimodo se rozhodnou, že se pro větší popularitu nechají zapsat do Guinessovy knihy rekordů. Do kanceláře vstoupí jako první Sněhurka. Po pěti minutách vyjde a jásá: "Jsem oficiálně zapsaná jako nejkrásnější na celém světě!". Po Sněhurce jde do kanceláře Paleček. Je tam pět minut, vyjde ven a volá: "Hurá! Jsem oficiálně uznaný nejmenším na světě!" A tak jde i Quasimodo. Po hodině a půl vyjde z kanceláře a ptá se: "Kdo je ta Paroubková?"

Vysoká móda

Tím tedy nemyslím profesionální modeling, nebo značkové butiky, ale obyčejné oblečení pro lidi vyššího vzrůstu.

Vzhledem k tomu, že mi dnes večer přijede moje drahá polovička, kterou jsem téměř tři neděle neviděla, jsem se chtěla trochu "oháknout". Venku svítí sluníčko, já mám chuť být sexy, tak jsem zvolila sukni. Ovšem ouha! Vzhledem k tomu, že pořád nosím kalhoty, jsem si neuvědomila, že již delší dobu nemám žádné silonky. Poslední jsem roztrhla někdy před půl rokem.

[celý článek]

06.05.05

Trochu procvičení před víkendem neuškodí

Vy, kteří umíte anglicky, si zkuste překousat následující jazykolam. Myslím že je velmi roztomilý a rozhodně není tak jednoduchý, jak vypadá. Samozřejmě nezapomeňte přeříkávat co nejrychleji a pořád za sebou. Přeji úspěšné lámání

THREE WITCHES WATCH THREE SWATCH WATCHES.
WHICH WITCH WATCH WHICH SWATCH WATCH?

05.05.05

Pražské povstání

Dnes jsem na vlnách Českého rozhlasu chytila dva úlovky, které nevešly jedním uchem tam a druhým ven, nýbrž zůstaly pěkně uvnitř a já jsem nad nimi musela chtě nechtě popřemýšlet. Prvním z nich byl rozhovor s přímým účastníkem bojů o Český rozhlas před 60 lety. Tehdy to byl, řečeno dnešním jazykem, puberťák. Ovšem s dnešními puberťáky měl pramálo společného. Snad jen věk.

[celý článek]