Čtyři dny do svatby - FOTOZOOM

Čtyři dny do svatby

"Tak co, už se těšíš?" "A co přípravy, už je všechno zařízené?" Tak tohle jsou nejčastější slova, která v posledním týdnu slýchám. Možná jsem si měla odpovědi nahrát na diktafon a ten pak pouštět, poněvadž si připadám jako na škole, když se učím básničku - neustále do kola opakuji stejná slova. Jeden by nevěřil, kolik lidí se o mé svatbě dozvědělo. Myslím, že český způsob - jedna paní povídala - strčí do kapsy jak Reuter, tak ČTK.

Ale proč ne? Vždyť svatba je jedna z největších událostí v lidském životě. Spojení dvou samostatných lidských životů v jeden souběžně fungující celek, je docela velká věc. I když pro některé lidi je to vlastně jenom cár papíru. Tak kdo má tedy pravdu? Kdyby to byl jenom cár papíru, těžko bych byla tak nervózní, jako jsem teď. Kdyby o nic nešlo, proč by se lidé tak vzrušovali a konali několikaměsíční a několikatisícové přípravy? Vždyť jenom kvůli naší svatbě si třicet lidí pořídilo zbrusu nové obleky, které šly také do tisíců.

Asi tady opravdu o něco jde. Známkou je i to, že začínám panikařit a každou chvíli se přistihnu, že přemýšlím, kam bych utekla nebo jak bych se vypařila . Sednout tak na motorku (kterou ještě nemám) a odjet brázdit cesty někam do Švýcar! Nebo koupit letenku a odletět fotit do Afriky ..... tak to jsou myšlenky, které mi poslední dobou prolétávají hlavou. Je mi jasné, že to nemyslím vážně, prostě jenom věci zveličuju a sundavám kalhoty ještě daleko před brodem. A tak místo zdrhání neúnavně zařizuji poslední věci na svatbu, telefonáty do hotelů, půjčovny šatů apod. V noci špatně spím, protože mi hlavou běhá milión věcí, na které nesmím zapomenout, které ještě musím dozařídit, takže den ode dne vypadám víc jako zombie než jako nevěsta. A to jsem ani neměla žádný rozlučkový večírek se svobodou, jako můj nastávající. I když možná je to chyba. Možná jsem si měla ještě pořádně svobodně zařádit se svobodnými pány .

Tak mi všichni v sobotu držte palce, ať na nic nezapomenu (já vím, hlavně prstýnky, občanky a kytku) a vzhledem k tomu, že mám ještě plno práce před sebou, se teď s vámi loučí svobodná dívka a za pár dnů (po svatební cestě) vás přivítá již vdaná paní, která uvede věci na pravou míru.

clock 14:38 - 13.09.05 - VRABČÁKŮV DENÍK - 125059x

Využijte možnosti článku:

Komentáře:

  from: Rado

  Jojo, držím palce... hlavně, ať je ten Ostravar pitný, o Pepovu kořalku nemám strach. Konečně si užiju svatbu aniž bych musel vozit opilce, sám jim budu :-) Mimochodem, budete tam mít TV? Ve dvě se jede kvalda MotoGP :-)

  odpovědět na tento komentář 13.09.05, 17:29 from: šéfová

  ne že by přímo kecala, ale berte ji s rezervou - v práci pije vodku a žertuje s chlapama:) ale tak to má za svobodna být:) no ne?

  odpovědět na tento komentář 13.09.05, 18:02 from: Rado

  Vodku?? Tady se upejpá, že tvrdé nepije :-)

  odpovědět na tento komentář 13.09.05, 21:35

Přidat komentář:

Komentář musí být před publikací schválen. Děkuji za pochopení.