Dobrá zpráva - FOTOZOOM

Dobrá zpráva

Vážení příznivci mých stránek, mám pro vás dobrou zprávu! Konečně jsem zakoupila nový počítač (u kterého tedy ještě reklamuji monitor) a vyjednávám internetové spojení, takže již brzy bude pokračovat můj blog. Máte radost? Jestli ne, tak si to nechte pro sebe, jestli ANO, tak si hezky povyskočte .

Nebudu předstírat, že poslední týdny byly jednoduché. Bez práce, bez počítače, v novém prostředí nehostinné Ostravy - prostě nový život - mi dávají zabrat ještě teď. Půlhodinka internetu v místní knihovně mi stačila akorát tak na vyřízení pošty a na nic jiného nebyl čas. A vzhledem k tomu, že se mi hlavou honí plno věcí, kterými bych chtěla svoje stránky vylepšit, začala jsem být čím dál víc nervóznější, že nemám své "náčiní". Jak rychle se člověk stane závislým na moderní technice, je až nechutné.

Ale abych ještě všechno nezakřikla. Předevčírem mi počítačový mág zvaný Rado dovezl složený počítač, s mým vysněným devatenáctipalcovým monitorem FujitsuSiemens. Byla jsem nadržená jako malé dítě na lízátko. O to větší bylo zklamání, když se na monitoru objevil jeden jediný malý parchantík (rozuměj vadný pixel) a zrovna uprostřed. Naštěstí takovéto věci umí můj manžel předvídat, proto radil, ať monitor koupíme ve firmě, která ručila výměnu i při jediném vadném bodíku. Tak jsem se dneska po ledu přiřítila i s monitorem do místního zastoupení a bylo mi slíbeno že tak do týdne mi pošlou monitor nový. Jenom doufám, že se historie nebude opakovat. A abych to neměla ani tak moc jednoduché, ještě čekám na proměření signálu wifi. Rychlost přenosu i cena jsou bezkonkurenční s ostatními možnostmi, jenomže nám v cestě stojí pár pěkně vzrostlých stromů. A taky ne nadarmo se naše ulice jmenuje Údolní . No, uvidíme, necháme odborníka ať na vše hodí oko a pak budeme řešit dále.

Ještě zpráva pro ty, kteří mě znají trochu lépe: už komunikuji i se slepicemi .

TAKŽE JEŠTĚ CHVÍLI TRPĚLIVOSTI A BRZY NA ČTENOU!

clock 17:57 - 10.01.06 - VRABČÁKŮV DENÍK - 63308x

Využijte možnosti článku:

Komentáře:

  from: Rado

  Jak nehostinna Ostrava? A co vanocni stromek u Cinana po cely rok? Teplo krbovych kamen a Plzen tamtez? :-) Ale na to, ze pracujes v kurniku se v kompech docela vyznas :-) Mimochodem ten Cinan... I kdyz... vikend mam volny, ze bych prijel k Americankam? :-)

  odpovědět na tento komentář 10.01.06, 21:43 from: šéfová

  No konečně! Se slepicema si klidně konverzuj, ale hlavně bloguj, ať tady v Praze víme, jestli nám tam v Ostravě neděláš ostudu ;)

  odpovědět na tento komentář
  1. tento komentář inspiroval Rado — #3
  11.01.06, 09:40 from: Rado

  inspirován šéfová — #2 Jojo, dela :-) netrefi ani na druhy konec mesta :-)

  odpovědět na tento komentář 11.01.06, 16:54

Přidat komentář:

Komentář musí být před publikací schválen. Děkuji za pochopení.