Jezte hodně čokolády, ať se vám zkazí zuby! - FOTOZOOM

Jezte hodně čokolády, ať se vám zkazí zuby!

 MUF

příspěvek čtenáře Radka Stehlíka

Ne, tak toto vám opravdu nepřeji! Jestlipak si ale vzpomínáte, kdo pronesl tuto větu a jiné škádlivé výroky tohoto typu? Ano! Byl to onen legendární MUF z legendárního Studia kamarád!

A proč jsem si vzpomněl právě na Mufa? Před dvěma lety na Silvestra dávali v České televizi na druhém programu oblíbenou "Noc s Andělem", do které byl zařazen žertovný dokument s názvem "MUFÍME SI POMAHAT". V pořadu byl Muf fyzicky uzavřen do depozitáře České televize, kde byl zapomenut, což symbolizovalo jeho dlouhou absenci ve vysílání. Ti kdo ho znají, si dovedou představit, jak tam nadával, že už si ho nikdo nevšímá, že ho nikdo nemá rád apod. Poté se mu záhadným způsobem podařilo uniknout a byl několika lidmi spatřen, kterak v baru na diskotéce popíjí jeden drink za druhým, obležen několika vnadnými dívčinami. No, co vám budu povídat, vyváděl tam pěkný věci!

Už ani nevím čí to byla zásluha, ale Mufovi se přeci jenom podařilo vrátit na televizní obrazovky. Konkrétně do pořadu "Edův pohádkový balík", kde opět nabádá malé děti, aby zlobily, pily hodně kakaa, nečistily si zuby a neposlouchaly svoje paní učitelky. Přestože je to pěkný neřád, jsem moc rád, že se MUF opět vrátil mezi nás, a doufám, že jej budeme vídat na našich obrazovkách častěji.

Takže nezapomente: MUFÍME SI POMAHAT!

clock 20:07 - 20.04.05 - KOKTEJL - 280134x

Využijte možnosti článku:

  • RSS zdroj článku vč. komentářů  RSS 2.0 comments feed