Opět mezi lidmi - FOTOZOOM

Opět mezi lidmi

Tak už je to tady vážení přátelé, jsem připojená ke světu! Po dvou měsících bez počítače a internetu jsem opět obživla, jako když téměř leklou rybu hodíte zpět do vody. Tak málo stačí člověku ke štěstí .

Samozřejmě, že kdo má permanentní připojení a každodenní kontakt s počítačem, si teď klepe na čelo. Ale zkusite si dát takovýto půst a uvidíte sami! Nové připojení mám přes wifi a je víceméně zkušební, neboť přenosová cesta signálu není zrovna čistá. Každopádně mi vše zatím běží jako švýcarské hodinky a rychlost je až zarážející - jako když střelí. Na to jsem opravdu zvyklá nebyla, takže je to pro mně radostné překvapení. Doufejme, že to tak také vydrží, i když třeba narostou oněm stromům v přenosové cestě listy.

Jak si asi dokážete představit, nevím kam dřív skočit (samozřejmě v počítači). Pošta, stránky, nové adresy, prošvihlé události atd., atd. A to mám ještě plno nových plánů, takže si budu muset dávat trochu pozor, abych u toho počítače neseděla celé dny. Manžel by z toho asi moc radosti neměl . Budování domácnosti je stejně časově náročné, jako budování internetových stránek, tak to musím spravedlivě rozdělit. Musím ale přiznat, že přestože budování (jakékoliv kromě komunistického) je sice činnost obtížná, ale velmi radostná, kor když za sebou vidíte konkrétní výsledky. Ono ne vždy se všechno podaří, jenomže kdo nic nedělá, nic nezkazí, že. A ze své zkušenosti mohu potvrdit, že po nastěhování do nového domova jsem dělala opravdu plno a různorodých věcí, a taky se mi jich pár nepovedlo. Jenomže na druhou stranu jsem se dost naučila, a výsledek, který za sebou zanechávám, mě naplňuje (právem) pocitem budovatelské hrdosti .

No, konec budovatelské osvěty, musím taky uvařit nějaký žvanec, ať je na to budování pořádná energie .

clock 15:57 - 31.01.06 - VRABČÁKŮV DENÍK - 159865x

Využijte možnosti článku:

  • RSS zdroj článku vč. komentářů  RSS 2.0 comments feed