Pomóóóc! Kdo vlastně jsem? - FOTOZOOM

Pomóóóc! Kdo vlastně jsem?

Ostrava

Tak jsem si uprostřed toho všeho frmolu začala lámat hlavu s naprostou prkotinou. Já sice nevím, kam dřív skočit, jak věci naplánovat tak, aby se vše stihlo, ale přesto (nebo právě proto?) mně napadají pak blbosti, ke kterým přilnu a ostatní nechávám být.

Jak jistě všichni víte (a jestli nevíte, tak se styďte, protože tím pádem se provalilo, že nečtete můj blog), po třiceti letech vytrhávám své pražské kořeny a se vším všudy se stěhuji do Ostravy. A jelikož jsem si vzala Ostraváka, je ze mne Ostravačka. Tedy možná. Tady se vykopává ten zakopaný pes. Vlastně jsem už částečně i Moravanka. A vlastně ani to ne, neboť jsem se nedávno po několika letech dojíždění za svým milým dozvěděla, že bydlí ve Slezsku a ne na Moravě. Fakt guláš. A aby toho nebylo málo, tak jsem se stala také Prajzačkou. To není zkomolenina pražáka, nýbrž exotický druh Slezana. Tak kdo vlastně jsem? Pražská Prajzačka nebo prajzská Pražačka? Nebo česká Slezanka či slezská Češka?

Vidíte, jak to mám těžký? Vždyť já vlastně neznám svojí novou identitu! Jedno ale vím jistě - i když provdaná a přestěhovaná, Vrabčákem zůstávám pořád!

clock 15:00 - 23.11.05 - VRABČÁKŮV DENÍK - 272068x

Využijte možnosti článku:

  • RSS zdroj článku vč. komentářů  RSS 2.0 comments feed